M-I. U-19, 2. forduló
2020-09-20
Megyei I. osztály, 6. forduló
2020-09-28

Mindig az a legjobb csapat, amelyik pályára lép, nincs olyan, hogy tartalékos felállás. Igaz ez akkor is, ha jelentősen megváltozott kezdőcsapatunk összeállítása az első két fordulóhoz képest. Jól kezdtünk a mérkőzést, vendégünk az a Solti FC volt, akik még “pontatlanok” voltak a fordulót megelőzően. A játék a vendégek térfelén folyt, támadásaink veszélyesek voltak, gólt mégis egy 40 méterről megeresztett szabadrúgásból sikerült csak szereznünk a 34. percben.

A második félidőre más mentalitással érkezett ki mind a két csapat, nekünk semmi sem sikerült, egyre több hibával játszottunk. A vendégek viszont nagyon lelkesen játszva egyre több helyzetet dolgoztak ki, mi több, kihasználva védekezésben elkövetett hibáinkat, megfordították a mérkőzést. Már lógott a levegőben a meglepetés, úgy látszott a játék képéből, győzni is tudnak, de a mérkőzés utolsó negyedében végre ismét küzdeni kezdtek a fiaink, és sikerült az egyenlítés.

A végeredmény igazságos, mindkét csapatnak volt jobb és rosszabb periódusa, a döntetlen valós eredmény.

ELEKTRANS-KFC – SOLTI FC 2:2 (1:0)

Gól: Lengyel Gergő, Gazdag Károly

Kuhn Róbert: Megéreztük 2-3 játékos hiányát, de még így is azt gondolom, hogy az első félidőben eldönthettük volna a meccset. Aztán a fordulás után jobban játszott a Solt , így végül örülhettünk a döntetlennek is.