FADDIKORR-KISKUNHALASI FC – SZABADSZÁLLÁSI SE 3:3 (1:0)

Kiskunhalas, 120 néző. Vezette: Polyák Attila, Tóth István, Lichtenberger István

Gólszerzőik: Torma, Nagy A., Willy

A tartalom nem elérhető.
A sütik használatát az "Elfogadás" gombra kattintva lehet jóváhagyni.

Elképesztő forgatókönyv rendezte a mérkőzést, volt itt minden. Amikor lezárhattuk volna a találkozót, nem tudtuk, majd látványosan összezuhantunk, majd még látványosabban feltámadtunk, majd a hosszabbításban két meccslabdát is elhibáztunk. Nézzük részletesen!

Enyhe mezőnyfölényben kezdtük a mérkőzést, a játékszer is nálunk volt többet, az 5. percben az első lehetőség is előttünk adódott, László Dani került kecsegtető helyzetbe. A következő feljegyzésre érdemes eseményre a 23. percig kellet várni, ekkor egy vendég támadás lövéssel zárult, mely alig kerülte el kapunkat.

A 35. percben megszereztük a vezetést, Csupity vitte fel a labdát lendületesen, jól passzolt Torma elé, akinek lövése úgy tűnt kapu fölé megy, de hírtelen lecsapódott, és a kapus feje fölött került hálóba, 1-0. Aztán a 40. percben már két gólos előnyünk lehetett volna, kontratámadás végén Sorin helyzet maradt kihasználatlanul.

Azután rögtön a második félidő elején, szöglet utáni Nagy Attila fejes adhatott volna biztos előnyt, de ez a ziccer is kimaradt. Azután gyakorlatilag a semmiből megszerezte az egyenlitő gólját a Szállás, szöglet utáni fejesből Hegedűs volt eredményes. Rögtön a középkezdés után látványos támadást vezetünk, ismét Nagy Attila kerül helyzetbe, sajnos ez is kimaradt. Kitámadtunk, ezzel helyet adtunk a vendégek kontráinak, ebből aztán Horváth B. előtt adódott lehetőség, ám lövése a kapu előtt ment el, majd hagyta el az alapvonalat.

Majd újabb Nagy Attila helyzet, amit lövéssel fejez be, de a kaput ekkor sem sikerül eltalálni. És jött az újabb pofon, mi kihagytuk elől a helyzeteket, hátul pedig hibáztunk, amit elsőnek Boldizsár használt ki a 72. percben, máris 1-2. A kapott gól totális összezuhanást eredményezett, a középkezdés után ismét csak nyomoztuk a labdát, utol nem értük, Horváth B. góljával pedig kettőre nőtt hátrányunk.

Kényszerű cserék követeztek, majd mindent egy lapra tett fel csapatunk, gyakorlatilag minden percben helyzetet alakítottunk ki a vendégek kapujánál. A 80. percben elvégzett szöglet végén Nagy Attila immár betalált fejjel, sikerült közelebb jönni. A 89. percben Fenyvesi végzett el szabadrúgást, nem tudtak a védők felszabadítani, Willy érkezett a legjobban és egyenlített. Ekkor Polyák Attila játékvezető 3 perc hosszabbítást mutatott. A 92. perc elején és a végén is 1-1 meccslabdánk volt, előbb Nagy Attila beadására Sorin érkezett, csak milliméterekkel maradt le róla, majd Miskei passzolt kiválóan Sorinnak, ám lövése mellé ment.

Egyik szemünk sír, a másik nevethet, hisz biztosan nyerhető mérkőzésen vesztettünk 2 pontot. Nevethet, mert két gólos hátrnyból felállva sikerült pontot menteni.