2020-03-01
Tavaszi első forduló képes tudósítása
2020-03-02

Megleptük a Félegyházát

Hatalmas meglepetés született a bajnokság tavaszi második fordulóban, amikor idegenben sikerült győzelmet szerezni a bajnoki címért hajtó csapat vendégeként.

“Igazi csapatmunka eredménye a mai győzelem!” “A Mester kiválóan feltérképezte az ellenfelet, és ült az általa megálmodott taktika.”

Peic Dávid a 10. percben vezetést szerzett, sőt Háda Zoltán góljával már kettővel vezettünk a 17. percben. Azután többet birtokolta a labdát a Félegyháza, irányította is a mérkőzést, sőt betaláltak kapunkba is, de azokat minden esetben leshelyzet előzte meg. Ha pedig nem volt les, akkor Lengyel Péter parádézott kapunkban, örületbe kergetve a hazai támadókat.

A vezetés tudatában kontratámadásokra építettünk, mely ezúttal is jó taktikának bizonyult, a 79. percben ismét Háda Zoltán volt eredményes, már 3 gól volt az előnyünk.

A hazai fölény a 92. percben érett góllá, Szabó Attila ekkor tudta bevenni Lengyel kapuját, kialakítva az 1-3 végeredményt.