Döntetlen az ősz utolsó mérkőzésén
2019-11-10
6 gól, 1-1 pont
2019-11-10

Az őszi elsőség volt a tétje soros bajnoki mérkőzésünknek, ahol is a listavezetőhöz látogattunk. A hasonló eredménysorral rendelkező, egyedül gólrányban jobb mutatóval rendelkező hazai csapat ellen győztesen tért vissza eltiltása után a csapat edzője. Különösen értékes, hogy kapott gól nélkül hoztuk az idegenbeli rangadót, a két rúgott góllal pedig pontszámban beértük a nálunk 1 mérkőzéssel többet játszott Kiskőröst.

Kiskőrösi LC – Faddikorr-Kiskunhalasi FC 0-2gól: Ács, Földes

Közzétette: Faddikorr-Kiskunhalasi FC – 2019. november 12., kedd

Bácsalmás elleni győzelem esetén 3 pont előnnyel állhatunk a tavaszi rajtig a tabella élén!

Megyei I. U-19, 14. forduló

KISKŐRÖSI LC – FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 0:2 (0:1)Ű

Gólszezőink: Ács Gergely, Földes Péter

Szép volt fúk!

Az ősz legnagyobb rangadójához érkeztünk. U19-es csapatunk Kiskőrösre látogatott.
Borzasztó pályán, szörnyű időben, játszott két nagyon jó csapat. Az első félidőben kevés helyzet adódott a csapatok előtt. A 33.percben Keresztúrit rúgták fel a büntető területen belül. A 11.est Ács Geri váltotta gólra.
A második félidő elején a hazai csapat próbálta ráerőltetni az akaratát a vendégekre. A 73.percben egy 40 méteres szabadrúgást Földes Péter küldött kapura a labda a léc alá csapódott a Kőrösi kapus nem tudta hárítani. 0:2. A hátralevő időben a Kőrös nem tudott gólt szerezni.

Egy nagyon jó és becsületesen küzdő csapatot tudtunk legyőzni.
Egy emberként küzdve csúszva mászva nyertünk, melyhez gratulálunk csapatunknak.